خوش آمدید, مهمان ! [ ثبت نام | ورود

فرم ثبت پزشکان

تعرفه ها

ما اعضای تیم تاپ طب به پایستگی انرژی اعتقاد داریم، بخاطر همین باور  امکان ثبت دائمی دیتا شما را در چندین دیتا بیس با استفاده از تکنولوژی بلاکچین در نظر گرفتیم. شما می‌توانید از این انرژی ساطع شده توسط تیم تاپ طب بهره مند شوید و تبلیغات و رونق کسب و کار خود را به ما بسپارید و از این انرژی و باور استفاده کنید تا شما هم عضوی از این سیکل انرژی شوید.انرژی هیچگاه ازبین نمی رود بلکه از حالتی به حالت دیگر و از نوعی به نوع دیگر تغییر می کند.این قانون پایستگی انرژی است پس شما می توانید با امکانات فراوان ما آشنا شوید. اما وقتی صحبت از هزینه می‌شود، ما در تاپ طب همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات را با کمترین هزینه برای پزشکان بیشتری در دسترس قرار دهیم همانند انرژی سبز….

تاپ طب به کیفیت تبلیغات خود باور دارد و  ما مطمئن هستیم که تاثیرات مثبت  و امکانات متفاوت تاپ طب و قرارگیری شما در این سیکل انرژی در پیشرفت و رونق کسب و کارتان کاملا در ماه اول برای شما مشخص می‌گردد. بدیهی است که برای در جریان ماندن این سیکل انرژی خانواده‌ی تاپ طب، یعنی ما و شما،به تاپ ترین انرژی ها نیازمندیم.

*جدول فوق برای پزشکان، دندانپزشکان، مراکز درمانی، پیراپزشکان و شرکت های تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل به [ تبلیغات بنری و متنی ] در سایت بانک طبیبان برتر از صفحه مربوط کسب اطلاع کنید.

**ما برای پزشکان و کسب کارهای مرتبط با سلامت طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات بانک پزشکان را دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه بانک طبیبان برتر [با ما تماس بگیرید].

***قیمت های فوق برای سال ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است.

جهت هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۵۱۶۰۵۷۳ و یا ۰۹۳۷۰۸۶۴۹۵۸ تماس حاصل فرمایید.

بسته پایه “عضویت یکبار برای همیشه” برای همه پزشکان و مراکز عضو، الزامی است. با عضویت در این سایت و پرداخت ۹۹هزار تومان پروفایل شما برای همیشه در بانک طبیبان برتر (تاپ طب)نمایش داده خواهد شد.

بسته پایه عضویت یکبار برای همیشه

۹۹هزار تومان

امکان ثبت یک  عکس

با قابلیت تعویض

ثبت اطلاعات پایه

آدرس کامل

تلفن ثابت(یک خط ثابت)

امکان ارتباط کاربران از طریق فرم تماس

شماره موبایل

توضیحات درباره شما (با امکان ویرایش)

نمایش آدرس در نقشه گوگل

امکان ثبت شماره نظام پزشکی

امکان ثبت پروانه مطب

 

 

با انتخاب بسته اختیاری ویژه طلایی زیر، پروفایل شما در ردیف های نخست بخش ها، جستجوها و صفحه اصلی به مدت یک ماه قرار خواهد گرفت و از امکانات بیشتری بهره مند و بیشتر دیده می شوید. برای انتخاب این بسته شمامی بایست در ابتدا بسته پایه یکبار برای همیشه را  انتخاب  کنید و سپس بسته ویژه طلایی را فعال کنید. در پایان یک ماه عضویت ویژه پروفایل شما پاک نخواهد شد و برای همیشه در لیست پزشکان و مراکز درمانی به صورت عضویت عادی نمایش داده خواهد شد.

 

عضویت ویژه طلایی (یکساله)

۳۹۰هزار تومان

امکان رزرواسیون آنلاین ویزیت و….

آلبوم تصاویر (۵ عکس) با قابلیت تعویض

ثبت اطلاعات پایه

آدرس کامل

تلفن ثابت(۳ خط ثابت)

امکان ارتباط کاربران از طریق فرم تماس

شماره موبایل

توضیحات درباره شما (با امکان ویرایش)

نمایش آدرس در نقشه گوگل

نمایش ویدیو شما

نمایش لینک شبکه های اجتماعی

نمایش پروفایل در کانال ویژه طبیبان برتر

درج ۸ کلمه کلیدی پرکاربرد(Keyword)

نمایش در بالاترین ردیف دسته به صورت ویژه

نمایش ثابت در صفحه اول

نمایش در بالاترین ردیف جستجوها

ایجاد یک پست ویژه در اینستاگرام

نمایش لینک شما در تمام صفحات (بخش پروفایل های ویژه)

۳۰% تخفیف ارائه خدمات

تبلیغات بنری و متنی

 —————–
شماره کارت پارسیان جهت واریز کارت به کارت
۶۲۲۱-۰۶۱۲-۰۶۵۵-۴۷۹۴
بنام آقای سیدمحمد جلیلیان
یا
شماره کارت پاسارگاد
۵۰۲۲-۲۹۱۰-۴۳۳۸-۶۹۲۷
بنام فائزه باقری